| VldB a întrebat:

Vreau sa mentionez ca nu fac nici o reclama la niciun site. Dar vreau sa stiu ce credeti despre site-ul oau.ro, nu este unul cunoscut si din inamplare am gasit acolo o husa pentru telefonul meu : Acer liquid z2, care se gasesc foarte greu... insa vreau sa stiu daca este sigur sau e doar o teapa :| si mai e o chestie ciudata, la poze, unde arata husele, sunt alte telefoane, niciun Acer :|, aici este link-ul si va rog sa-mi ziceti daca ar merita sa fac comanda : http://oau.ro/......84389-Acer

Răspuns Câştigător
| Etves_Eduard_1991 a răspuns:

Nu se merita mi-am luat o husa de acolo si daca o tii vreo 2-3 zile in modul normal adica nu il scapi sau ceva de genu"' ti se decoloreaza si arata naspa!