| StefanMicutzu a întrebat:

Salut, vreau sa-mi achizitionez un telefon, si nu ma pot decide intre Samsung Galaxy Grand Prime si ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL. Ma poate ajuta cineva sa ma decid?

3 răspunsuri:
| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Asus zenfone are in plus fata de Samsung o rezolutie la ecran mai mare si 2GB ram fata de 1 Gb la Samsung in rest sunt asemanatoare, tu decizi:
http://bit.ly/1NQLvss

| Razvan_Bantea_1990 a răspuns:

Salut, eu iti recomand Grand Prime, recent l-am achizitionat si eu si merge foarte bine, camerele sunt foarte bune, ruleaza rapid, are 4g, 1g ram parca, quad core, in concluzzie, e foarte bun telefonul la banii lui :3