| Emankonovici a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi cumpar Samsung galaxy note 4 si imi este frica ca poate nu este un telefon bun.Se merita 3.000 lei il folosesc pentru : 2 jocuri (wot blitz si dragon city),navigat,internet, poze.Ar face fata? Multumesc Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da,merita. Eu am galaxy note 2 de 3 ani si merge excelent.Iti dai seama ca note 4 e super.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai stai asa... din ce ai mentionat tu, nimic nu are de-a face cu telefonul. De ce nu iei frumos un Galaxy Tab? Mai ieftin, ecran mai mare, mai comod ca nu trebuie' sa te chiorasti in oleaca de display - http://www.pcgarage.ro/......-50-black/

| J0B0MAT a răspuns:

Mersi de fundita.Si sa te bucuri de telefon daca ti-l vei cumpara.Sigur o sa iti placa!

| Intruder19 a răspuns:

E un telefon cu o configuratie de top. Face fata la orice joc sau aplicatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80%, da merită toti banii, eu am Note 3 de acum 2 ani și faptul ca am scazut 20 % este datorita Android-ului ** X__X **

| Zedge a răspuns:

Note 4 e un telefon foarte bun.