| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar telefon mobil...si as alege intre HTC Rhyme si HTC Sensation XL! Voi ce credeti,ce telefon sa-mi iau, si argumentati va rog, dau funda si vot

3 răspunsuri:
| Harrison a răspuns:

Cu mult mai bun este HTC Sensation XL
androidul poati fi ridicat si este cu mult mai bun ca la Rhyme. Momaria mobilului este mai buna! Daca vrei sa pui un navigator profisional si inca niste jocuri ceva asculta de mine!

| AaNdYy a răspuns:

HTC Sensation XL
HTC Rhyme nu are un design foarte stralucit.
Mai bun este HTC Sensation XL, am si eu unul z710e. Diferenta prea mare nu este, doar ca XL e putin mai marehappy si sunt multumit de el, nu am problemehappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC HTC Sensation XL, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Pentru comparaţie şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://www.smartprix.com/......9_1880.php