| xr0sioRx a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, din pacate nu am banii necesari sa-l cumpar nou laughing, asta e. Nu stiu ce sa aleg, reconditionat de la Vodafone sau la mana a 2- a de la o persoana sau un service?

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa iti iei un telefon reconditionat de la Vodafone, deoarece, de obicei, cele reconditionate sunt oarecum verificate si poate in garantie. Daca iti iei unul de la o persoana fizica nu ai nici garantie si nici nu ai garanti ca este original, etc. Depinde de banii pe care ii ai, deoarece, uneori si telefoanele reconditionate sunt destul de scumpe.