| ds01 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon pana in 1500 lei maxim. Ce imi recomandati? Vreau sa aiba si stabilizare video daca se poate.

Răspuns Câştigător
| dragosnila233 a răspuns:

Orice telefon la mana a doua, vei regreta orice altceva, deoarece flagship-urile nu se pot compara cu telefoane de buget PREA MULT

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Mai pui 100 lei si iti cumperi unul dintre cele mai bune telefoane cu Android din lume.Si te asigur ca alt telefon mai bun ca asta la 1.600 nu o sa gasesti, pentru ca, practic, pentru asta este el cunoscut, pentru performantele extraodinare si pretul extrem de mic.
Telefonul se cheama Pocophone F1 (acum vad ca au aparut telefoane noi in top, dar luna trecuta sau acum 2 luni era pe locul 5 https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm,oricum nu ai sa gasesti telefon mai performant ca asta in aceeasi zona de pret

| Illuminati2016 a răspuns:

Uita-te pe flanco Xiaomi Mi Mix 2 la 1300 ron funda?

| Mariu0699 a răspuns:

Un Huawei mate 20 lite nu costa mult. Daca ti-l doresti pentru poze/video este cel mai potrivit pentru acest pret. Plus ca are o baterie buna si te tine destul. Peace❤️

| ds01 explică (pentru Mariu0699):

Oare nu mai bine cumpar un s7?

| Mariu0699 a răspuns (pentru ds01):

Este bun si s7 fara dubii, dar m-am gandit ca vrei mai mult pentru video si cred ca e mai bun ce am zis eu