| AlexTp a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un telefon ( Samsung Galaxy S4 ) si nu stiu de pe ce site - cel.ro, emag.ro, okazii.ro. Voi ce site mi-ati recomanda, ati cumparat de pe vreun site dintre cele 3? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Tovarashu a răspuns:

Vodafone au cele mai umflate preturi la telefoane, mai ales daca il iei la liber

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoate okazii din ecuatie, acolo nu primesti nici factura nici garantie. Intre eMAG si cel alege pe cel cu preturi mai mici (cel.ro de obicei)

| AlexTp explică (pentru suntserios):

Dupa cel.ro vream sa-l iau, dar nu mai au in stoc. multumesc!

| deliqventa13 a răspuns:

Cred ca emag.ro este cel mai sigur si primesti garantie, plus ca uneori mai sunt si ofertewinking

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Eu iti recomand Emag deoarece poti returna produsul, mai fac si oferte iar transportul in 12 ore, rar 24 de ore ii la tine.eu tot de acolo imi comand

| Tovarashu a răspuns:

Salut! Eu sunt cumparator fidel de pe Okazii.ro si n-am avut niciodata probleme. Intr-adevar, poate produse cu factura nu gasesti, insa cu siguranta vei gasi produse cu Garantie. In alta ordine de idei, faci o economie destul de buna la bani. In plus, poti sa cumperi cu Garantia de Livrare, situatie care iti da la dispozitie 3 zile pentru a returna produsul catre vanzator in cazul in care nu e ok, si-ti primesti banii inapoi. Ex poti vedea urmatoarele produse: http://www.okazii.ro/......a158379501
sau
http://www.okazii.ro/......a159610415

| Chriss_Christine_1988 a răspuns:

Orice ai face, nu cumpara dupa okazii.ro, dau teapa. am simtit-o pe pielea meawinking iti recomand emag.ro,au garantie, de acolo am tableta mea

| AlexTp explică (pentru Chriss_Christine_1988):

Okazii scos din ecuatie, multumesc!

| Android1 a răspuns:

Eu zic sa te duci la Vodafone (au cele mai bune preturi la telefoane) si daca vrei poti face un abonament sau il iei la liber, ti-l trimite si acasa daca l-ai comandat.

| AlexTp explică (pentru Android1):

Eu vreau sa-l i-au la liber, am fost la Vodafone si ce sa vezi, 22 de milioane era. cred ca la Vodafone is cele mai umflate preturi.

| Tovarashu a răspuns (pentru Android1):

Vodafone au cele mai umflate preturi la telefoane, mai ales daca il iei la liber