| AlexTp a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un telefon ( Samsung Galaxy S4 ) si nu stiu de pe ce site - cel.ro, emag.ro, okazii.ro. Voi ce site mi-ati recomanda, ati cumparat de pe vreun site dintre cele 3? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Tovarashu a răspuns:

Vodafone au cele mai umflate preturi la telefoane, mai ales daca il iei la liber

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoate okazii din ecuatie, acolo nu primesti nici factura nici garantie. Intre eMAG si cel alege pe cel cu preturi mai mici (cel.ro de obicei)

| AlexTp explică (pentru suntserios):

Dupa cel.ro vream sa-l iau, dar nu mai au in stoc. multumesc!

| deliqventa13 a răspuns:

Cred ca emag.ro este cel mai sigur si primesti garantie, plus ca uneori mai sunt si ofertewinking

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Eu iti recomand Emag deoarece poti returna produsul, mai fac si oferte iar transportul in 12 ore, rar 24 de ore ii la tine.eu tot de acolo imi comand

| Tovarashu a răspuns:

Salut! Eu sunt cumparator fidel de pe Okazii.ro si n-am avut niciodata probleme. Intr-adevar, poate produse cu factura nu gasesti, insa cu siguranta vei gasi produse cu Garantie. In alta ordine de idei, faci o economie destul de buna la bani. In plus, poti sa cumperi cu Garantia de Livrare, situatie care iti da la dispozitie 3 zile pentru a returna produsul catre vanzator in cazul in care nu e ok, si-ti primesti banii inapoi. Ex poti vedea urmatoarele produse: http://www.okazii.ro/......a158379501
sau
http://www.okazii.ro/......a159610415

| Chriss_Christine_1988 a răspuns:

Orice ai face, nu cumpara dupa okazii.ro, dau teapa. am simtit-o pe pielea meawinking iti recomand emag.ro,au garantie, de acolo am tableta mea

| AlexTp explică (pentru Chriss_Christine_1988):

Okazii scos din ecuatie, multumesc!

Eu zic sa te duci la Vodafone (au cele mai bune preturi la telefoane) si daca vrei poti face un abonament sau il iei la liber, ti-l trimite si acasa daca l-ai comandat.

| AlexTp explică (pentru Android1):

Eu vreau sa-l i-au la liber, am fost la Vodafone si ce sa vezi, 22 de milioane era. cred ca la Vodafone is cele mai umflate preturi.

| Tovarashu a răspuns (pentru Android1):

Vodafone au cele mai umflate preturi la telefoane, mai ales daca il iei la liber