| ShaarawyFTW a întrebat:

Vreau sa-mi fac un abonament de 31euro si sa-mi iau si un telefon (inclin spre un Iphone SE de 32GB) da' nu stiu la cine sa fac... la Vodafone sau Orange?
In zona mea am si antena Orange si probabil ca o sa am semnal full mereu...dar voi ce parere aveti despre aceste doua companii si care este mai ok pentru cererile mele?

Răspuns Câştigător
| Marginean_Rares_1990 a răspuns:

Orange este cel mai bun. La Orange, conform informațiilor de pe site, ai acces la cele mai noi tehnologii și navighezi pe internet cu viteze maxime de până la 300 Mbps, iar după terminarea traficului inclus, poți activa pachete suplimentare oricând în timpul lunii. Orange oferă cele mai bune viteze chiar și în cazul cartelelor PrePay, aflându-se mult înainte celor de la Vodafone, Telekom și Digi.

| ShaarawyFTW explică (pentru Marginean_Rares_1990):

Okey, sunt buni la internet.
Am vazut ca Orange au aceea oferta cu gradele (orice grad peste 20 se considera 1% reducere) si eu as vrea sa-mi iau telefon de la ei pentru ca stiu c-o sa dau mai putin decat la Orange.

| Marginean_Rares_1990 a răspuns (pentru ShaarawyFTW):

Primesc funda?big grin