| PlayFreestyleFun a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou si am doua variante: Samsung galaxy s4 si LG g2. Voi ce parere aveti, care ziceti ca e mai bun si dece

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9500 Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=5125

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Oarecum similare, totul tine de gust aici.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5543

| Mykymu a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../7969,7597

Sunt undeva la egalitate... destul de grea alegere. Vezi datele tehnice din link-ul pe care ti l-am trimis. Si LG dar si Samsung fac telefoane rezistente, deci din punctul asta de vedere e egal. Succes! Funda daca crezi ca te-am ajutat.

| Ralucaa69 a răspuns:

Eu as alege S4, deoarece sunt cele mai vandute, la fel ca si iphon-ul

| Lungu_Valentina_1994 a răspuns:

Lg g2 E mai bun la toate!