| Bogdan8828 a întrebat:

Vreau sa-mi instalez o aplicatie pe iphone 4s ( Minecraft PE ) cu iTunes, dar dupa ce o bag in librărie si dau "sincronizare", cand dau click de pe telefon pe aplicatie., imi apare : "instalare...", si are o culoare diferită... Menționez ca aplicatia am tras-o de pe internet ( cred ca este piratată). Am încercat si cu iFunBox, si cu iTools - la amândouă imi da o eroare. Daca știți cumva problema sau sa ma ajutati, va rog dați-mi răspuns!

2 răspunsuri:
| RobertIsCool1002 a răspuns:

Metoda asta nu mai functioneaza de mult timp. Nu mai poti instala nici un fel de aplicatie luata de pe net pe iphone ( orice model) decat daca ai un iOS f.vechi

| RobertIsCool1002 a răspuns:

Nu se mai poate instala o aplicatie cu iTunes, iFunbox sau iTools de multa vreme pe un iPhone fara jailbreak. Insa poti incerca pro. 25pp, daca stii chineza. E o aplicatie care iti permite sa instalezi orice aplicatie free sau pe bani pe orice model de iPhone ( cu sau fara jailbreak) de pe un laptop. Pana curand am avut si eu iPhone 5 si am folosit metoda asta