| Lumia350 a întrebat:

Salut,vreau să-mi vând Samsungul S 4 şi să-mi cumpăr iphone 4 s, merită?

10 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

S4 mai merge, dar 4S este deja depășit, mai ales pentru funcțiile pe care le are.

S4 e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc.

| MCRgurl a răspuns:

Nu iti recomand.Am avut si eu iphone 4s din martie pana in decembrie si crede-ma ca am regretat ca l-am luat.Bateria tine extrem de putin (vorbesti 5 minute cu cineva si de 100% direct la 60 se duce). Face poze bune, dar nu merita sa iei un telefon pentru poze.Si deja nici nu mai poti face update.A aparut ios 10 dar nu il poti instala si pe Apple, si nu e indicat sa stai cu un telefon (in special Apple) care nu are sistemul up to date.Eu zic sa ramai cu S4 daca e inca bun.Sau sa il vinzi si sa mai pui niste bani si sa iti iei S5

| Lumia350 explică (pentru MCRgurl):

Şi nici iphone 5 nu merge?

| MCRgurl a răspuns (pentru Lumia350):

Mie tot Samsung imi place mai mult.Dar 5-ul e totusi mai bunicel decat 4. Dar are maica-mea si se plange mereu ca bateria tot nu tine.

| OnePiece a răspuns:

Hai ma, asa asteptari ai? Incearca si tu un Huawei Honor 7 lite.

| A1b2cdefgh a răspuns:

Nu!

| iDarkonillSolo a răspuns:

Prietene eu iti zic sa iti iei un Samsung orice ar fi deoarece iphon-ul este numai pentru poza (telefonul' curvei) mai pe intelesul romanului daca iti vinzi s4 ala mai strange tu niste bani si ia-ti un s 6 s7 ceva si nu asculta de altii ca o sa-ti bubuie telefonul eu am s7 si e foarte bun happy

| Impulsalex a răspuns:

Lasal pe asta daca iti iei iphone nu ai asa multe aplicati ca pe Android parca daca e iphone nu tot Facebook e.

| Morariu_Ştefan_1995 a răspuns:

Eu zic sa ramai cu S4 pentru ca este mult mai bun decat 4s