| winxpneverdies a întrebat:

Salut, vreau sa prelungesc un abonament la Digi si m-ar interesa sa fac abonamentul cu telefon. Intrebarea mea este: trebuie sa platesc o diferenta inainte sau pretul telefonului intra in factura pe decursul celor 2 ani?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Da, trebuie sa platesti un avans pentru telefonul respectiv la momentul achizitionarii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu intrebi direct la ei ca sa stii sigur?

| sierra1 a răspuns:

Urmărește ofertele celorlalti (Vodafone, Orange) poate primești telefon gratis la portate - digi nu face asta!