| EDEE a întrebat:

Salut, vreau sa procur un telefon Huawei Ascend G6 4G, toate proprietatile sale le stiu dar nu stiu cum se comporta in practica, imi spuneti si mie parerile voastre... ce slabiciuni are? face sa-l cumpar? Am gasit la pret de 140 euro
Daca il cumpar din Romania de la Vodafone, oare cind il aduc in Moldova operatorul o sa pot sa-l schimb oare? nu o sa-mi blocheze accesul de schimb a altui operator ( Orange, Moldcell)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hukez a răspuns:

Un telefon bun, merita pretul de 140 de euro, dar depinde ce vrei sa faci cu el.
Nu te astepta sa aiba performantele unui Samsung S3 sau Iphone4. Desi are android firma Huawei nu imi inspira incredere.
Pe de alta parte cunosc pe cineva cu un Huawei G7 si este foarte multumit, in special de camera.

| EDEE explică (pentru Hukez):

Am comparat proprietatile sale cu Iphone 4 si mi s-a parut mai bune a Huawei Ascend G6 4G, Iphone 4 deja e vechi si frineaza destul de tare pentru pretul sau, insa nu pot sa spun cu siguranta ca Huawei e mai bun caci nu am avut ocazia sa vad persoane cu asa tip de telefon, Samsungurile nu le stimez

| Hukez a răspuns (pentru EDEE):

Proprietatile nu fac intotdeauna telefonulwinking