| NistorDumitru a întrebat:

Salut vreau sa rog pe cineva sa ma ajute urgent am un gt s5570 smsung galaxy mini si dupa ce am incercat sai fac upgrade la android nu reusit iar acum nu se mai deschide ajutor e urgent dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| alexcris007 a răspuns:

N-ai ce sa-i faci, du-l la un service

| STEFANREACTOR a răspuns:

Trebuie sa resetezi telefonul cum era din fabrica si poti face asta fara sa deschizi androidul, trebuie sa apesi o combinatie speciala de butoane in cazul telefonului tau tasta de pornire, tasta home si tasta de volum jos si apoi selectezi optiunea de resetare folosind tastele de volum sus si jos pentru ca nu o sa mearga ecranul tactil in recovery mode. Important de precizat e ca daca il vei reseta datele se vor sterge si va fi ca la inceputul utilizarii