| Gamer2000 a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti desepre smartphone-ul Nokia Lumia 520 daca merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Nokia lumia 520 este un telefon foarte bun care isi merita toti banii din multe puncte de vedere. Are o autonomie foarte buna, este rezistent, merg unele jocuri care pe android nu merg deoarece ruleaza cu windows, muzica se aude foarte bine, touchscreen-ul merge usor si telefonulreactioneaza rapid la comenzi. Ti-l recomand :D
http://bit.ly/1iImnVi (link generat de conversion marketing)

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Daca iti place un telefon care ruleaza Windows, da.

| Radu1015 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un telefon android!
Pe banii aia, mai bun e un Alcatel One Touch Pop c7 sau Samsung galaxy trend plus