| Kulip a întrebat:

Salut vreau sa trimit un telefon in garantie dupa eMAG cumparat dar in cutie nu am nici-un fel de factura... dar daca intru pe contul de eMAG acolo gasesc factura.
Cine stie sa raspunda sau daca a mai patit-o ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, Factura respectivă ar trebui să fie disponibilă pentru descărcare din contul tău!

"Nu am primit factura, cum intru in posesia ei?
eMAG › Info Center › Intrebari frecvente › Nu am primit factura, cum intru in posesia ei?

Factura fiscala este disponibila in format electronic, in contul tau eMAG. Pentru a o vizualiza si printa, autentifica-te in cont, acceseaza rubrica "Istoric comenzi" din meniu si selecteaza comanda pentru care doresti factura. Apasa pe "Descarca" si salveaza documentul." - SURSA :
http://www.emag.ro/info/nu-am-primit-factura-cum-intru-in-posesia-ei

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

In mod normal factura este emisa pe haza unui nume. Daca ai facut comanda online atunci ai un cont pe Emag si acolo gasesti factura pe care o poti scoate la imprimanta. Daca ai facut comanda la sediul lor trebuie sa te duci la ei iar ei iti vor emite din dou factura

| ionut7x7 a răspuns:

Da in contul de pe eMAG ai garantia