| Denis67 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce ati recomanda mai bine Iphone 11 sau Iphone SE 2020?
Vreau sa imi spuneti cei care aveti iphone SE 2020 cum ii si daca merita cumparat?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

IPhone 11.

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Rezolutie camera principala 12 MP Wide camera frontala7 Mpx.

Baterie 1821 mAh. Dacă tu zici că merită cumpară-l. eu unul nu aș da banii pe el doar că îi iphone se 2020. o baterie de 4500 sau 5000 și cameră 48 or 64 mp 4 sau 6 gb ram îmi ajunge. Mai mult decât pe camera, Youtube, Facebook' internet explorer și câteva aplicații in plus nu îl folosesc. Insă nici pe acelea nu le folosesc pe toate dacă mă gândesc bine.

https://altex.ro/......MTA51BK5G/

| nicu991 a răspuns:

Daca vrei telefon cu ecran mic 4.7 inchi, mergi pe iPhone se 2020. Dar si capacitatea bateriei este la fel de mica.
Daca vrei display mare 6.1 inchi, alege iPhone 11 cu o capacitate a bateriei mult mai mare decat SE, desi display-ul mai mare v-a consuma mai mult.
Nu detin iPhone, dar parerea mea personala este ca SE arata a jucarie.

| Nicuneacsa a răspuns:

Daca vrei calitate 11 este bun la procesor camer si multe alte chestii cool care te ajuta mai ales daca filmezi bun este si in jocuri dar e o mica problema 3. 59999 Lei asta e pretul lui...iar iphone se nu e atat de bun pe langa 11 dar iti faci treaba cu el sta bine la procesor si camera cat de cat sa fi multumit 2. 24999 Lei pretul lui laughing)