| eduardpetrolistul a întrebat:

Vreau sa va intreb ce telefon merita mult mai bine intre Samsung a6 2018 si j6 2018, eu as fi mers pe j6 2018 deoarece am vazut un pret mai bun si ce am vazut eu diferenta este la camera foto, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| deepy a răspuns:

Daca nu tii neaparat la numele modelului si conteaza foarte mult diferenta de bani du-te pe j6 nu e diferenta de performanta intre ele, se misca la fel. În ce priveste camera, traim timpuri in care chiar si telefoanele de buget se descurca bine, e vorba de rafinament cand e sa lecompari.Asa ca j6 2018 ar fi castigator din punctul meu de vedere.

| eduardpetrolistul explică (pentru deepy):

Ok am sa merg pe j6 2016

1 răspuns: