| FerrariFan a întrebat:

vreau sa va intreb cum sa imi updatez Samsung galaxy s2 I9100 cu versiunea android 4.0.2 ice-cream sandwich la versiunea android 4.1.2 jelly bean...astept raspunsuri. multumesc anticipat. funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai fratilor.De unde aceasta obsesie de a face update la android.Ca vad multe asemenea cereri de ajutor.Problema este ca apoi reveniti cu alte postari ca nu va place sau nu merge bine si vreti sa reveniti la ce a fost prima data.Lasa-ti telefoanele asa cum sunt ca prostii aia de la Samsung stiu de ce au pus acea versiune de android.Am facut si eu asta si a trebuit sa-mi schimb placa de baza la tel.

| Bondarel99 a răspuns:

Are dreptate darrio2007
Momentan nu a aparut un update oficial pentru telefonul asta si daca faci de capul tau iti pierzi si garantia si risti sa se duca de rapa tot telefonul.Mai bine il lasi asa pentru ca oricum nu se schimba mare lucru.
Am si eu s2.De ce nu te multumesti cu el asa?