| ThePhenomenon a întrebat:

Salut vreau si eu niste pareri detaliate si cu argumente despre telefonul ACER Liquid e2 de ce l-ati cumpara si de ce nu? Merita luat? daca nu ce telefon mi-ati recomanda in aceiasi bani? Cine detine acest telefon sunt curios parerea lor despre el pana la momentul actual.

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Calitate pret e un telefon bun. 4 nuclee, procesador cortex a7 1,2 ghz, 1gb ram ce 4 gb de memorie care se poate amplia cu un card. are 4, 5" camere de 8 si 2 megapixeli si o baterie de 2000mah. eu cred ca e o achizitie buna. bafta

| Bibicu_Oprică_1988 a răspuns (pentru gelu1970):

Salut Gelu, folosesti asa ceva? poti sa mi dai si mie cateva detalii?
(instructiuni de folosire)

| gelu1970 a răspuns (pentru Bibicu_Oprică_1988):

Nu am un Acer dar cum foloseste android e usor. android e la fel in toate telefoanele. spune de ce ti-e teama? de sistemul operativ? eu am schimbat de la un Nokia cu symbian la un Samsung cu android si in 3 zile nu mai voiam sa ma intorc la Nokia desi am avut intotdeauna Nokia.

| Bibicu_Oprică_1988 a răspuns (pentru gelu1970):

Am vazut pe majoritatea smartfonurilor ca poza de "desktop" se prelungeste dand in stanga/dreapta, eu nu reusesc sa fac asa ceva, am vazut ca se poate, ca m-am uitat la un review pe net la varianta pe alb https://www.youtube.com/watch?v=o677RwddR4A incepand de la secunda 55 incolo pana pe la 1:10, ca sa intelegi ce am vrut sa zic, o fi de la sistemu de operare? Versiune android 4.2.2

| gelu1970 a răspuns (pentru Bibicu_Oprică_1988):

Stiu ce vrei sa zici. apasa pe butonul din dreapta jos. apoi alegi optiunea edit. iti apare o fereastra cu semnul + apesi pe + de cate ori apesi asa o sa adaugi pagini pe ecran. eu sincer sa fiu in samsungul meu am doar una.

| Bibicu_Oprică_1988 a răspuns (pentru gelu1970):

Nu m-ai inteles. este vorba de imagine nu de pagini, pe alea am reusit sa le adaug

| gelu1970 a răspuns (pentru Bibicu_Oprică_1988):

Imaginile de pe ecran depinde de model. fondul de pe ecran : deblochezi telefonul si tine degetul pe ecran, se deschide o fereastra unde poti alege ceea ce vrei sa pui pe ecran. la asta te referi?

| Bibicu_Oprică_1988 a răspuns (pentru gelu1970):

Nu, vreau sa glisese imaginea. ti am aratat link, uitate exact la minutu ala, tind sa cred ca e vorba de varianta de android eu am 4.2.2 J&B

| gelu1970 a răspuns:

Nu am un Acer dar cum foloseste android e usor. android e la fel in toate telefoanele. spune de ce ti-e teama? de sistemul operativ? eu am schimbat de la un Nokia cu symbian la un Samsung cu android si in 3 zile nu mai voiam sa ma intorc la Nokia desi am avut intotdeauna Nokia. aici ai un manual complet. bafta
http://global-download.acer.com/.......0_A_A.pdf

| firstalex a răspuns:

Daca stai sa analizezi caracteristicile si pretul eu zic ca merita.Eu am achizitionat unul de cateva zile si n-am intalnit probleme.
Cost la liber cam 849 lei eu l-am luat pe gratis la bonament la cosmote.
Parerea mea este ca merita acum depinde de tine.
Bafta!