| StefanCristiii a întrebat:

Salut, vreau si eu sa-mi schimb telefonul si am niste dubii intre Samsung S10e sau Note9, cel mai mult ma gandeam la Note 9 dar astept Black Friday-ul, nu aveti idee de unde pot achizitiona telefonul? In magazinele Orange / Telekom samp este mai scump, in Altex nu este disponibil si pe Emag la fel, este mai scump.

Răspuns Câştigător
| Picu06 a răspuns:

Eu in locul tau as alee un note 9, chiar daca nu e la fel de nou ca un s10 e. Ai un ecran superb, pix de care nu stiu daca te atasezi de el (eu cel putin da), si are o putere imensa. In top sta si acum foarte sus. Din cate stiu, pe eMAG Black Friday este in noiembrie in fiecare an. Eu as zice sa iei de acolo pentru ca scad preturile enorm la telefoane in perioada aceea.

2 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Note9 clar.

| nuamnume8329 a răspuns:

Sincer, acum depinde si la ce o sa il folosesti, in mare niste diferente ar fi, all display-ul pe care il are s10e si procesorul mai nou, dar note 9 are ecranul de rezolutie 2k si baterie mult mai mare, ah si S pen-ul acum doar tu poti lua decizia.