| hyrtieex a întrebat:

Salut,vreau si eu sa stiu cu ce program pot intra de pe pc in setarile unui HTC smart F3188? am protectia sparta si nu imi merge toach

3 răspunsuri:
| xRebecaaa a răspuns:

Păi. când ai cumpărat telefonul, nu ți-a dat un CD, gen "Samsung New PC studio" care e pentru transferul fișierelor? că numai așa poți intra. în setări! că mie mi-a mers!

| hyrtieex explică (pentru xRebecaaa):

Pai asta e problema ca telefonul nu il am luat din magazin, am facut o afacere cu cineva, eu as avea nevoie de un program care sa poata face asa ceva, si apropo telefonul nu e Samsung ci HTC!

| xRebecaaa a răspuns (pentru hyrtieex):

Aaa, da. Nu am citit eu bine. sad!
Nu stiu cum sa ajut.
Trebuie sa fie un program pentru Htc, asa cum ti-am spus eu!
Din magazinele Orange, Cosmote sau Vodafone happy.