| Andy1994 a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu daca puteti sa ma ajutati. Un animc este hartuit cu amenintari grave de acest numar de ceva zile
Vreau sa stiu daca pot afla cine este individul/individa care tot suna / trimite mesaje de amenintari

3 răspunsuri:
| BadSirChaos a răspuns:

Frateee..., ai numarul de telefon, duceti-va la politie, la 10 ani cine naiba sa vrea sa va omoare? E un derbedeu care se tine de glume (ca mine) doar ca amenintarile sunt glume proaste.

| BadSirChaos a răspuns:

(Am zis 10 ani la nimereala caci de obicei pustii se sperie de chestii d-astea)

| Andy1994 explică:

Am 21 de ani si daca ar fi vorba de un pustan nu as posta aici