| zedrix a întrebat:

Salut vreau si eu un program de filmat pentru telefon dar sa mi se auda si vocea intelegeti voi sa pot filma in telefon (exemplu: vreau sa filmez cu tableta vreau sa fac niste episoade din minecraft pocket edition si nu am program. Ce prograd stiti? vreau sa fac episoade de pocket edition.

8 răspunsuri:
| Denysuuu a răspuns:

Incearca cu bandicam

| chelea154 a răspuns:

Foloseste Mobizen sper ca am fost cu ajutor!

| Dfv_Ömer_2000 a răspuns:

Incerca Mobizen dar casa il poti lua iti trebui aptoide il poti descarca de aici :
http://m.aptoide.com/installer

| Grigore_Ion_1991 a răspuns (pentru Dfv_Ömer_2000):

Mobizen l-am luat de pe google play și e Android versiunea 4.4

| Trandafir_Dan_1978 a răspuns:

Mobizen e foarte buna aplicatie ti se aude si vocea

| Reykize a răspuns:

Bandicam nu exsista pe tableta/telefon lol oricum incearca cu screencast gasesti aplicatia pe googleplay daca e android normal.

| Van_Raz_2002 a răspuns:

Cauti pe magazin play mobizen dar trebuie sa descarci si pluing: Samsung v2.0
SCR PRO dar trebuie root
si sz screen recorder dar trebuie root