| ionutz123y a întrebat:

Vreau un top cu tablete bune(quad core, 16gb 1gb rampeste 1. 3ghz)de 8 inch, buna la gaming intre 500-750 lei.Dau funda celui care ma ajuta si as vrea samuung Asus si altefirme bune pentru tablete...

2 răspunsuri:
| Bossu_Alex_1995 a răspuns:

Samsung de la carrefour 800 lei

| George_Ionut_1998 a răspuns:

Te poti duce la Altex si la alte magazine de electronica unde vei gasidar totusi iti recomand sa te uiti si la marci mai necunoscute sunt la fel de bune si se merita stiu din experienta am avut o pableta Samsung si s-a stricat asa de odata iar acuma am una de woxter zielo o marca mai.necunoscuta si merge stas asa ca gandeste-te oricum nu dureaza multu nici una din ziua de azi nici Samsung nici appel e doar imaginea de ele