| Letta a întrebat:

Salutare, ajutati-ma va rog sora mea din greseala a scapat putina apa pe telefonul meu(Galaxy s3) eu am observat asta cam peste vreo 2 ore era cu apa pe el, eu repede i-am scos carcasa si am sters cu un servetel apa care era si l-am inchis inapoi si am incercat sa vad daca merge telefonul si nu se aprinse, l-am lasat asa cateva ore dupa care iarasi i-am scos carcasa i-am scos suruburile si deja cealalta carcasa dupa ce am scos acolo erau niste pete albe si mirosea a ars telefonul si bateria, acum l-am lasat asa desfacut sub o lampa sa se mai usuce! Spuneti-mi va rog cei care va pricepeti mai am sanse ca sa-mi salvez telefonul? Dau funda! Va rog spuneti-mi urgent!

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Daca mai e in garantie du-l la reparat. oricum tot trebuie sa il duci.nimeni nu poate sa iti spuna pana nu il vede

| DeliaDelii a răspuns:

Pai din moment ce el inca era ud si nu l-ai pus la uscat inainte de al deschide e clar ca s-a ars. Trebuia sa scoti tot din el sa lasi undeva sa se usuce si dupa sa incerci sa-l dechizi.