| valente232 a întrebat:

Salutare am achizitionat un telefon ORANGE San Remo, ideea e ca telefonul nu se mai aprinde de loc am incercat sa-l duc la cineva sa i.mi schimbe softul, la schimbat, si dupa 2 zile nu mi.sa mai deschis,acum imi apare doar beculetul albastru, nici in sistemul recovery nu imi intra ce as putea sa fac, pc-ul nu mi.l mai recunoaste, exista vreun program care pot sa ii rescriu softul? Multumesc.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In aceasta situatie iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop, pentru a fi trimis in Service pentru verificare.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| valente232 explică (pentru OrangeHelper):

Inteleg dar eu nu am garantie si factura l-am primit