| Golddy a întrebat:

Salutare. Am avut iphone 8 si dupa s9 Samsung. Acum nu stiu daca sa folosesc iphonul8 sau s9.
Voi ce ziceti ce poarere aveti si care sunt motivele pentru care sa folosesc unul sau altul?
Imi place mai mult 8, dar ecranul la s9 e bestial. Si e si mai mare si mai clar.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Tu le-ai avut pe ambele, doar tu stii care ti se pare mai ok. Si eu am avut P30Pro si l-am returnat deoarece nu mi se parea wow fata de S9 pe care inca il am. Astept sa iasa S11/20.

| danbnz a răspuns:

L-as alege pe ala de-i tine bateria cel mai mult.