| Gabriela_Paunete_1993 a întrebat:

Salutare, am bagat telefonul meu (un galaxy s advance) in download mode si l-am stins fara sa sa vreau iar acum nu il mai pot aprinde, aveti vreo idee cum il pot reaprinde va rog?

2 răspunsuri:
| dov76 a răspuns:

De ce l-ai bagat in download mode?
Ce ai facut cu el in timp ce era in acest mod?
Cum ai stins telefonul in timp ce se afla in download?

Oricum indiferent de problema ar trebui sa porneasca iar atat in download mode cat si in recovery.
Banuiesc ca ai vrut sa ii rescrii romul daca am dreptate nu trebuie decat sa il pui iar in download mode si sa incepi iar operatia, asta e tot.

| Gabriela_Paunete_1993 explică (pentru dov76):

Am vrut sa ii fac downgrade de soft ca mi se bloca pe jelly bean si l-am pus in download mode, insa am apasat pe butonul de power si l-am stins, iar acum nu m porneste deloc...