| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Am cumparat un Rog phone 3 nou! Si am jucat cu el pubg vreo 45 de min. si cand a ajuns la vreo 15% baterie a inceput sa faca figuri! Sa sacadeze mult si sa nu functioneze ecranul cum trebuie era foarte incalzit.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Logic, telefonul a trecut in modul de optimizare baterie, iar tu il solicitai foarte mult in acel moment.

| Violleta2022 a răspuns:

Si te mai miri de ce face figuri?
Anumite aplicatii asta fac, incing bateria.
Pe telefon nu pui jocuri, ca risti sa-ti explodeze bateria!

| raMLesS a răspuns:

Ce amuzanta e Jassmina azi, pacat ca m-a blocat acum cativa ani.

| sierra1 a răspuns:

îți scria cineva că "Pe telefon nu pui jocuri, ca risti sa-ti explodeze bateria!"

- hai să râdem imprăștiat, ne servește tâmpenii pe bandă!