| MarianLucian1 a întrebat:

Am dat comanda de un telefon si tot primesc mesaj de la " notificare " în care spune " Creditul existent este insuficient pentru a trimite mesajul. ", iar eu sunt la abonament si pot sa sun sau sa dau mesaje. Stiti cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Scrie tu la Orange sau ce retea ai si poate ti-ar face o verificare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudată chestie. Poate ți-a expirat abonamentul și nu ești în cunoștiință de cauză; poate ai setat din greșeală o altă rețea mobilă. Când trimiți mesaje la alt expeditor, apare tot la fel?

| MarianLucian1 explică (pentru anonim_4396):

Buna, abonamentul l-am plătit acum cateva zile, iar reteaua este setată bine, chiar nu stiu cum sa ii dau de cap, faza este ca primesc mesajele de când am configurat telefonul sau de când am băgat cartela in el, mesajele le primesc undeva la fiecare 5 -10 min