| TupacShakurAmaru a întrebat:

Salutare. Am de ales intre 3 telefoane. Nokia Lumia 320, Utok 451D si Karbonn a 19 plus. M-am uitat pe gsmarena la fiecare. Eu as vrea sa-l aleg pe cel care e mai bun pentru aplicatii,poze. Nokia are quadcore si celalalte doua au dual core 1, 3..deci Nokia e mai bun?
ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| HighDM a răspuns:

Eu zic sa iti iei Nokia, pare un telefon bun. La celelalte in timp, vor aparea probleme (la camera, etc). Nu stiu, asta e parerea mea, ia-ti un telefon cu firma cunoscuta, nu stiu cum sa-ti explic.

| IgLL a răspuns:

Nokia
Celelalte sunt de proastă calitate ce se strică repede, părerea mea. Un Nokia ar fi ideal!