| Sorecau_Tinuţ_1999 a întrebat:

Salutare, Am gasit un telefon pe eMAG si vreau sa-l cumpar dar scrie "La comanda", adicaa? daca imi comand astazi peste cate zile o sa-mi vina acasa telefonul? normal, ca si cand ar fi in stoc?

FUNDA!

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Este destul de clar:
dacă este "în stoc", înseamnă că îl au în depozit.
Dacă este "la comandă", înseamnă că nu îl au în depozit, dar pot să îți aducă o bucată, dacă dovedești plata.

| dge18 a răspuns:

Pai la comanda se refera numai pe net poti da comanda nu la magazine laughing cam asa inteleg din ce ai zis tu. Si daca scrie ca-i in stoc inseamna ca poti sa dai comanda, daca numai e pe stoc poti sa-ti rezervi locul ca data viitoare cand apare sa ti-l poti cumpara happy
Bafta!