| cosminrocknroll a întrebat:

Salutare!
Am și eu problemă cu telefonul meu Vodafone Smart 4 Turbo (890N).
Cum pot să îl root și de unde pot descărca și eu pentru modelul și telefonul specificat un Android 4.2.2 Jelly Bean pentru telefonul meu?

CEL MAI BUN RĂSPUNS V-A PRIMI FUNDĂ! happy - happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Risti sa strici telefonul cu toate aplicatiile ciudate si virusate. Presupun ca vrei aplicatie pentru screen recorder... nu toate necesita root. Cauta in google play MOBIZEN. Screen recorder fara root.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu il "Root"acasa, mai bine rooteaza-l in service, dai 50 de lei dar e mai sigur laughing