| andreiushcka a întrebat:

Salutare, am MARE NEVOIE DE AJUTOR, am un iphone 3g si prin iTUNES am facut o restaurare a software-ului SI LA SFIRSIT MIA APARUT ERROR 1015, la care telefonul s-a blocat si a ramas imaginea cu cablul USB o sageata deasupra spre semnul iTUNES. Spuneti-mi ce sa fac, URGENT SUNT DISPERAT.(((

3 răspunsuri:
| Andrey_Andii_1995 a răspuns:

Scrie la google "idivices", acceseaza ramura "rabel jailbreak" care se afla pe orizontala, iar pe partea dreapra (in forma de tabel) iti apare mai multe modele de iPad, iPod, iar mai jos apar Iphone-urile, intr-un final ajungi la iphone 3g si selectezi ce iOS vrei sa downloadezi (5, 6,6.1.3, etc) pe urma il conectezi prin iTunes iar cand dai click pe "restore" tine apasata tasta "shift stanga" si ti se deschide o fereastra unde selectezi softul scos mai-nainte (cum ti-am explicat) si asa ar trebui sa mearga 100 %.
eu am incercat pe iPhone-ul meu 4s happy bafta

| andreiushcka explică (pentru Andrey_Andii_1995):

Mersi... dar nu merge. imi arata aceeasi eroare (((((

| Andrey_Andii_1995 a răspuns (pentru andreiushcka):

Ori nu ai respectat corect pasii de mai sus, ori itunes nu e ultima versiune