| Alex2711 a întrebat:

Salutare. Am nevoie urgenta de ajutor. Am o eroare la telefon in momentul cand descarc orice aplicatie. Pe scurt imi anuleaza descarcarea si imi transmite urmatorul mesaj : "Memorie insuficienta pe dispozitiv ". Memorie am suficienta pentru aplicatie. Ma puteti ajuta sa scap de aceasta eroare? Mentionez ca am incercat metoda cu *#9900# si ca am un s3 mini. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andronik_Eugenika_1999 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema, si cind m-am uitat ele se descarcau pe memoria telefonului nu a microschemei din telefon, uite unde se salveaza aplicatiile mai intii si apoi vei vedea... funda daca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Un1kool a răspuns:

Dai un restart la telefon, inchide-l si deschide-l, sau poate nu ai destul spatiu si chiar e mare aplicatia, fa spatiu in memoria interna, si daca ai si o chestie de memorie in plus de bagat la telefon ori fa spatiu in ea, ori scoate-o ca e setat probabil sa se descarce acolo.