| Rommeo a întrebat:

Salutare, am o intrebare pentru posesorii de galaxy s6 care au android marshmalow, A-si vrea sa stiu cum se comporta marshmalow inclusiv si autonomia la baterie daca e mai buna decat pe lolipop. M-am uitat pe forumuri si am vazut ca utilizatorii care au marshmalow nu sunt multumiti.

3 răspunsuri:
| CinVasileeee a răspuns:

Salut, asta depinde la cum lucrezi pe tel, daca iti plac jocurile nu te sfatuiesc sa iei, mai bine iti iei un tel cu o baterie de 4000m si asa ai scapat de problema asta. funda?

| Rommeo explică (pentru CinVasileeee):

Nu ai inteles. Eu am un Galaxy s6 cu lolipop (ma rog, intre timp mi-am pus marshmalow) pentru ca intrebarea este de cam o luna pusa. si am vrut sa stiu cei care au marshmalow cum se comporta.

| CinVasileeee a răspuns (pentru Rommeo):

Aaa scuze.