| Bidi_Stefan_1992 a întrebat:

Salutare. Am o mica intrebare, as vrea sa scriu o carte de pe telefon. Ce program as putea folosi pentru a crea copertile si aranjarile in pagina ca apoi doar sa o duc la tiparit si basta?

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Aplicatie de tip office gen world. poti sa o scrii pe telefon daca altfel nu poti si apoi o transferi pe pc si faci ultimele retusuri

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa scrii o carte pe un aparat care nu este conceput pentru asta. Nu este mai simplu sa o scrii pe un calculator, cu o tastatura normala, un ecran mare, etc?

Este ca si cum ai spune "as vrea sa bat niste cuie, dar nu cu un ciocan. As vrea sa le bat cu o ridiche"

| Bidi_Stefan_1992 explică:

Johny, eu intreb ceva si tu imi raspunzi altceva. E ca si cum eu as intreba cum as putea sa fac asta si tu ma iei cu de ce as face asta? Matrix, asta stiam deja, dar ma gandeam ca exista o aplicatie garantata 100% pentru asa ceva. Oricum, ai funda!