| Iordache_Robert_2000 a întrebat:

Am o problema cu iPhone-ul meu. Am primit pe WhatsApp un fel de emoji ciudat (gen hieroglifa), iar dupa pe telefon a aparut imaginea cu logoul Apple pe fundal alb (ca atunci cand il repornesti). Acum vibreaza intr-una si e blocat pe acea imagine. Daca primesc apeluri, suna, dar imaginea ramane aceeasi. E asa de vreo 10 ore. Daca il inchid, se deschide singur, iar dupa ce s-a consumat bateria complet, l-am bagat la incarcat si exact aceeasi poveste. Ce pot face?

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Bagi iTunes si ii dai recuperare (recovery). Vei pierde toate datele.

Daca nu merge, foloseste Reiboot.