| PeeWee96 a întrebat:

Salutare.

Am o problemă cu telefonul meu Samsung j5-2017,de dimineață mergea perfect sunetul dar in seara asta cand am ajuns acasă si am vrut să ascult ceva pe Youtube, surpriză, ca nu merge sunetul. L-am repornit dar nimic.A si sa mentionez ca azi toata ziua am ascult muzica la casti dar asta fac aproape zilnic deci nu cred ca de la asta e problema! Deci stie cineva care ar fi problema cu sunetul?

7 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

N-ai dat mute la Youtube cumva?

| PeeWee96 explică (pentru cfrtobias):

Nu imi merge nici piesele de pe telefon..nu merge nimic. Nici nu mai sună doar vibrează...chiar nu știu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica intai volumul.

| PeeWee96 explică (pentru anonim_4396):

L-am verificat dar nu e de acolo, alta e problema dar nu imi dau seama care e.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Vezi daca merge in casti. Daca merge in casti si nu merge pe speaker, atunci are o problema difuzorul.

| PeeWee96 explică (pentru GigiCelMaiPeste):

Da în căști merge dar oricum sa rezolvat..am oprit telefonul si dupa l-am pornit si si-a revenit ca prin minune? Mulțam de ajutor oricum?

| GigiCelMaiPeste a răspuns (pentru PeeWee96):

Pentru nimic.Ii bine ca s-a rezolvat.