| bgdt a întrebat:

Salutare. Am o problema nasoala cu telefonul. Azi pana dupa-masa mi-a mers bine, apoi cand incercam sa trimit mesaje nu mergea si in schimb primeam un mesaj cu "Destinatie nepermisa". Cand incerc sa sun imi da Disconnect sau imi spune o tipa ca am format un numar gresit.
La ora asta nu prea stiu ce-i de facut dar am zis poate stiti voi. Am bagat cartela in alt telefon si exact la fel face.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cartela e de vina.Mergi si schimb-o.Gratuit.

| MskDesign a răspuns:

Incearca un reset din fabrica.Fa-ti un back-up la datele pe care vrei sa le salvezi.

| bgdt explică:

I-am facut factory reset si tot nu a mers.dar peste noapte si-a revenit ca prin minune. Tot nu-mi explic.