| Florin1936112 a întrebat:

Salutare... Am pierdut (asta vreau sa cred) telefonul personal un S20 ultra, il am de 2 luni, pot da cumva de telefon sa il localizez cumva?
Daca a fost resetat mai pot face ceva?
Dau funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suni la compania ta telefonica si le dai IM-ul telefonului, ca sa-l blocheze. Acela se afla pe factura sau contractul cu care ai cumparat telefonul, acum 2 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capul îl mai ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il localizezi din google account sau cu functia de la Samsung

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Dacă telefonul este resetat, în mod clar se pierd datele cat si localizarea acestuia.
Acesta poate fi găsit prin codul,, Imei" ce este confidențial la fiecare telefon în parte.
Daca nu e resetat, poti sa l găsești prin localizare dispozitiv din setările contului google. Roagă te să ai datele pornite