| ionpopescu1997 a întrebat:

Salutare. Am primit acest mail de la bere timisoreana in care ma felicita cu un 6pack de timisoreana. le-am trimis datele, dar nu m-au contactat pana acum. stie cineva ce ar trebui facut in acest caz ca nu vreau sa pierd berea...
""Salut! Te asteptam pe www.beretimisoreana.ro sa reintroduci codurile pentru promotia Timisoreana "BUCURA-TE DE O VARA DE POVESTE!"
Eroarea tehnica a fost intre timp remediata. Iti multumim ca ne-ai fost aproape, iar sesizarea ta ne-a ajutat sa remediem eroarea aparuta. Pentru ca apreciem ajutorul tau, vrem sa te cinstim cu un 6pack de Timisoreana Nepasteurizata. Te rugam sa ne trimiti datele tale de contact prin acest formular: http://timi.2sd.ro/TMR6PM96 pana in 23 iulie 2017.

Iti dorim sa ai o #varadepoveste si iti multumim pentru intelegere!

Pentru detalii suplimentare, ne poti contacta la numarul de infoline* 021.528. 1770.
Echipa Campaniei Timisoreana

*Infoline disponibil de luni pana vineri intre orele 09:00-18:00, exceptand sarbatorile legale.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestii astea sunt false frate.