| Xenoverse1 a întrebat:

Salutare, am Samsung A5 2017 si vreau sa imi duc telefonul la service pentru ca bateria nu prea mai ma tine o zi intreaga si netul de la telefon imi face figuri se conectează si se deconectează singur de la net.

Uneori ii mai dădeam pumni la telefon cand pierdeam la un joc si cred ca de atunci placa de wi-fi al telefonului imi face figuri, oare isi va da seama cel de la service ca i-am dat pumni, ce ziceți?

Si cat m-ar costa o baterie noua pentru acest telefon plus reparatia?

2 răspunsuri:
| StefanE2019 a răspuns:

Salut, nu îl du la service. Vezi salvează-ți conversațiile și fă un backup și resetare de fabrica la telefon, așa o să te țină bateria mai mult. Dar atenție, resetarea îți șterge toate aplicațiile și va trebui sa le reinstalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți Xiaomi redmi 9 prime te tine 2-3 zile bateria.am acest telefon și sunt uimit cat de mult tine bateria și stau mult pe el.