| Ecea_Diana_1997 a întrebat:

Salutare. Am Samsung Galaxy Note 3 si nu merge decat o casca. Am bagat castile in alt telefon si mergeau, apoi am mai incercat la al meu si mergeau. Cateva ore mai tarziu iar, au incetat sa mearga amandoua. Mergea doar dreapta. E ceva de la setari?

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Nu,castile sunt de vina. daca erau incluse in pachetul cu telefonul, este vorba de un defect de la fabricatie. iti recomand sa iti iei unele Samsung si daca nu merg, nu astepta si returneaza-le