| AnonymMan a întrebat:

Salutare am Samsung galaxy y duos si as vrea sa stiu dc nu merge aplicatia subway surfers imi spune ca sistemul nu il suporta sau ceva de genu ca softu e vechi ceva de genu si imi tot apare o chestie cu actualizare software ar trebui sa dau actualizare si imi va merge sau pur si simplu nu merge pentru ca sistemul android 2.3 nu il accepta?

3 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Nu iti merge din cauza softului, probabil au aparut versiuni mult mai noi, iar tu ai ramas in urma detinand una foarte veche.
Updateaza-ti telefonul, baga-i un nou soft si o sa mearga totul perfect.

| Anonim5566 a răspuns:

Incearca sa iti updatezi softul.

| AnonymMan explică (pentru Anonim5566):

Cum as putea face asta?