| alex495 a întrebat:

Salutare. Am Samsung S7 cu 7.0 sist de operare. Problema e ca de vreo 5 saptamani mi-a disparut de la story de pe Instagram iconița sa partajez automat, sa posteze automat story ul respectiv si pe Facebook messenger. Pana atunci era, acum nu mai e. Am dat si revenire la setarile din fabrica, am dezinst aplicatiile, reinst dupa si nimic. Contul de Facebook este conectat cu cel de Instagram, am verificat in setari, insa butonasul acela nu mai e. Era intre copiaza link si evidentiaza respectiva functie la story

2 răspunsuri:
| VictoRslsdsnvpied0sdjv a răspuns:

1. NU II MAI SPUNETI ICONITA, iconita este o icoana mai miaca (icoana de buzunar), este PICTOGRAMA
2. Trebuie sa le raportezi asta celor de la Facebook

| alex495 explică (pentru VictoRslsdsnvpied0sdjv):

Am rezolvat. Era din cauza ca am cont public si nu privat