| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare: Am un Samsung galaxy s2 si mi-a aparut un pixel rosu pe ecran...E derajant.ce pot face sa dispara? Vreo idee! Multumesc!

5 răspunsuri:
| LegiuitorulX a răspuns:

Combate-l cu pixelul albastru. Pentru mai multe detalii intreaba-i pe aia care analizau viteza mainii lu Basescu.

| Sebykaaa a răspuns (pentru LegiuitorulX):

Tot nu am inteleslaughing) cum sa-l combat cu un pixel albastru? pe mine ma deranjeaza...e blocat.

| aly300 a răspuns (pentru Sebykaaa):

Lasa prosti in pace trebuie schimbat ecranul aia nu mai dispar

| Sebykaaa a răspuns (pentru aly300):

Mersi multi aly300

| Suteu a răspuns:

Dai o resetare generala a telefonului, si telefonul revine la setarile din fabrica happy