| Xenoverse a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare, cum pot schimba ora de la telefonul meu fix de la rds? dau funda.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are butonul de set in stanga. Apesi pe el si-ti apare data si ora (daca are baterii in el). Cand ajungi la ora apesi pe down sau up si la fel la minute.

| untu a răspuns:

Uita-te si citeste instructiuni de folosire al telefonului! Apasa la MENU>CEAS ALARMA>SETARI AUDIO>MESAGERIA VOCALA> SETARI, apasa OK, apare Data/Ora, apasa OK,/Data, OK/apare ORA si scrie ora dorita!

| Betty12345678 a răspuns:

Se poate, ai in instructiuni setari de genu.