| Speed01mikz a întrebat:

Salutare. Am si eu o nelamurire. La cartela Cosmote era o extraoptiune BONUS care o activai gratuit daca trimiteai mesaj la nu stiu ce numar. Optiunea consta in 50 de mb de internet si 100 de minute sau mesaje nationale. Are idee cineva la ce numar trebuie sa trimit mesaj. Va rog.

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Singura pe care o stiu eu sa includa ce zici tu e cu sms-uri nelimitate in cosmote, 2000 minute în Cosmote, 2000 minute în Romtelecom fix, 100 minute/SMS-uri în alte reţele naţionale si 50 MB trafic de date pentru 5 euro credit lunar.
Gasesti detalii pe http://www.cosmote.ro/......ntent.aspx

| Speed01mikz explică (pentru GabrielaIoana):

Si pe langa asta este o mini extraoptiune gratis de la ei...cu sms la....nu mai stiu numarul

| kzd a răspuns:

Hmm eu sunt pe Orange, dar si la cosmote trebuie sa scrie pe site-ul lor oficial.

| Angie95 a răspuns:

Sms la 212. Extraoptiunea asta bonus mi-o fac si eu happy